Wybielanie

WYBIELANIE ZĘBÓW BRENNA

Każdy chce mieć białe zęby. Nieodpowiednia dieta, w której zbyt często sięgamy po kawę, herbatę i soki owocowe powoduje przebarwienia zębów, które wpływa na estetykę uśmiechu. Skutecznymi  metodami pozwalającymi skutecznie wybielić zęby są:

– lampy stomatologiczne, które w szybki i bezpieczny sposób wybielają zęby. Na zęby aplikuje się żel wybielający, a następnie naświetla specjalną lampą, której zadanie polega na przyspieszeniu procesu wybielania. Rezultat jest natychmiastowy.

– wybielanie nakładkowe, polegające wpierw na pobraniu wycisków do wykonania indywidualnych nakładek na zęby. Szyny (będące przezroczystymi nakładkami nazębnymi) stosuje się w domu, umieszczając w nich specjalny żel i pozostawiając na całą noc. Aby efekt wybielania był satysfakcjonujący, czynność należy powtórzyć 10-krotnie.

Opisane powyżej metody wybielania zębów stosujemy z powodzeniem w  naszym gabinecie. Zachęcamy do konsultacji dotyczących wybielania. Metody te są bezpieczne, nieinwazyjne, a efekt w pełni satysfakcjonujący.