Stomatologia estetyczna Skoczów

Współpraca naszych specjalistów różnych dziedzin stomatologii zapewnia pacjentom kompleksowe, wysokospecjalistyczne leczenie z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Nowocześnie wyposażone gabinety i przyjazny zespół zapewni państwu bezbolesne i bezstresowe leczenie.

Implanty Skoczów

Jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin stomatologii i medycyny w ogóle jest implantologia. Polega ona na wszczepianiu tytanu (materiał biozgodny) w kość.

Implanty czy proteza?

Rosnąca popularność implantów spowodowana jest w głównej mierze komfortem pacjenta. Są one, najbardziej zbliżoną do fizjologicznej, postacią utraconych zębów dzięki czemu pacjent nie musi narażać się na dyskomfort noszenia protezy. Braki w uzębieniu są całkowicie wypełnione przez kompleks implant-korona, gdzie tytanowy implant pełni rolę korzenia w kości, a odbudowa protetyczna pełni rolę korony klinicznej.

Kolejnym argumentem przemawiającym za implantami jest możliwość uniknięcia niekorzystnych dla pacjenta konsekwencji użytkowania tradycyjnych protez.

Implanty Skoczów. Dla kogo?

Implanty można stosować u dorosłych pacjentów w każdym wieku. Dzięki nim możliwe jest uzupełnienie braku pojedynczego zęba, a także protezy w bezzębiu. Wszczepienie implantów jest więc inwestycją w przyszłość, poprawiającą komfort życia i co najważniejsze, samoocenę pacjenta.

Gwarancja jakości materiałów

W naszej klinice stosujemy  implanty najlepszych firm . Produkowane  są one z wysokiej czystości tytanu (grade IV wg międzynarodowej normy ISO). Stosowanie najlepszej jakości materiałów jest gwarancją Państwa satysfakcji i bezpieczeństwa.

Licówki ceramiczne Skoczów

Licówki to bardzo cienkie elementy wykonane z ceramiki, mocowane na licowej (wargowej) stronie zębów na za pomocą specjalnego kleju. Dzięki nim możemy wyeliminować wszystkie estetyczne niedoskonałości zębów. Zmienić ich kolor, wyregulować kształt, ustalić odpowiednią długość, odbudować brakujące fragmenty.

Licówki Skoczów

Licówki to najbardziej estetyczna i najmniej inwazyjna forma poprawy uśmiechu.

Korony cyrkonowe Skoczów

Korony to uzupełnienia pokrywające całość korony zęba. Wykonywane są z tlenku cyrkonu (potocznie cerkonu). Wycina się je komputerowo z cyrkonowego bloczka-system CAD/CAM, co zapewnia ich niebywałą dokładność, precyzyjne przyleganie i wytrzymałość.

Korony cyrkonowe Skoczów

Korony najlepiej sprawdzają się w przypadku zębów przebarwionych, zniszczonych, obciążonych zgryzowo. Zęby cofnięte czy wychylone poddawane są preparacji korygującej.

Mosty ceramiczne Skoczów

Implanty Skoczów, korony i licówki – dajemy Ci piękny uśmiech

Wobec Pacjentów naszego gabinetu cenimy pełen profesjonalizm i rzetelność, dlatego jako lekarze, pozostajemy w bezpośrednim i szczerym kontakcie. Nasi Pacjenci cenią sobie dbałość o najwyższą jakość usług, dyskrecję i przychylną atmosferę. Zakres wykonywanych przez nas zabiegów obejmuje szeroką gamę usług: od stomatologii estetycznej, implantologii i protetyki, poprzez profilaktykę stomatologiczną – także dziecięcą, aż do zabiegów stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej.

Medic Home to rodzinna firma, od 40 lat czerpiąca z tradycji, wiedzy i doświadczeń przekazywanych następnym pokoleniom. Stan uzębienia jest Twoją wizytówką, dlatego estetyczny wygląd Twojego uśmiechu, jest tak ważny. Poprawia nie tylko samopoczucie i pewność siebie w kontaktach międzyludzkich, ale także Twoje zdrowie. W końcu piękny uśmiech, to także zdrowy uśmiech.

Komfort i zaufanie

Posiadamy eleganckie oraz nowocześnie wyposażone i klimatyzowane studio. Wygoda naszych Pacjentów odgrywa dla nas znacząca rolę. Zdajemy sobie sprawę z obaw jakie towarzyszą w czasie wizyty, zwłaszcza wśród najmłodszych osób.

Naturalny wygląd

Dbamy by uśmiech naszych Pacjentów wyglądał pięknie, ale jako cechę nadrzędną traktujemy jego naturalny wygląd. Doradzamy indywidualnie i zachowujemy umiar, a końcowy efekt dopasujemy do potrzeb naszego Pacjenta.

Efektywność i zadowolenie

Kluczowe znaczenie ma dla nas efekt końcowy – uśmiech oraz zadowolenie pacjenta. Naszą renomę zawdzięczamy budowaniu zaufania. Do każdej sprawy podochodzimy indywidualnie, a pierwszą wizytę rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu.

Nasi lekarze

Ciągle rozwijamy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach oraz sympozjach krajowych i zagranicznych.

MEDIC HOME_4 web

Lek. Alicja Hampel

Więcej
MEDIC HOME_1 web

Lek. Paweł Hampel

Więcej

Nowoczesny sprzęt

Rentgenodiagnostyka

Komfortowe wnętrze

medichome-19222
medichome-15111

W trosce o Państwa komfort wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Na terenie gabinetu można także skorzystać z darmowego Wi-Fi

paralx 2 cienie

Napisz do nas

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Wiadomość

Godziny otwarcia:

pn-pt: 8:00 – 18:00

ul. Leśnica 2 43-438 Brenna

Medic Home Centrum

NIP: 548 – 260 – 79 – 20

REGON: 241388339

mail: biuro@medichome.pl

1 mediraty